Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O nás

Next - HOME vznikl na základě rozšíření činnosti podnikatelky Ivety Lackové a spolupráce makléřů, kteří získali zkušenosti ve velké realitní společnosti, a kteří měli chuť se osamostatnit.

Naše společnost Vám zprostředkuje jak pronájmy bytů, domů i komerčních objektů, tak i prodej a nákup Vašich nemovitostí. Tým makléřů, který se o Vás bude starat, prochází školením v oboru realit a bude Vám plně k dispozici svým vstřícným a osobním přístupem, na který jste zvyklí.

Působíme převážně v Severních Čechách – okolí Litoměřic, Roudnice nad Labem, Ústí nad Labem, Chomutova a Loun.

Spolupracujeme s kvalitními hypotečními poradci a právníky působícími ve svém oboru řadu let. Tím Vám garantujeme jistotu, správný a profesionální průběh naší spolupráce.

Těšíme se na Vás.

 

SLUŽBY pro ty, kteří nemusí být přímo našimi klienty:

  • vypracování tržního odhadu nemovitosti pro účely dědického řízení
  • zajištění průkazu energetické náročnosti budovy
  • bankovní i nebankovní úvěry
  • stěhování a vyklizení nemovitosti
  • zajistíme výstavbu rodinného domu na klíč
  • znalecké posudky
  • daňové přiznání

Vše po dohodě a bez předchozích závazků :-).

Výše provize (odměna):

Náklady spojené s prodejem jsou rozsáhlé a využívá se řady nástrojů k tomu potřebných. Odměna je tvořena z nákladů na prezentaci a marketing nemovitosti, právní servis, advokátní úschovu, poplatky za ověření podpisů a poplatek na podání návrhu smluv na Katastr nemovitostí. Veškeré další úkony vedoucí k úspěšnému dokončení obchodního případu.

Prodej, koupě:

Obvyklá odměna makléře se řídí dle doporučení Realitní Komory od 3 do 8 % + DPH dle výše ceny za nemovitost. Odměnu může hradit kupující nebo prodávající, na základě předem domluvených smluvních podmínek. Minimální výše provize je 50.000,– Kč + DPH.

Nájem, pronájem:

Odměnu za poskytnuté služby makléře hradí nájemce. Ta se ve většině případů pohybuje ve výši jednoho měsíčního nájemného + DPH. Nájemce při uzavření nájemní či podnájemní smlouvy navíc většinou skládá k rukám pronajímatele vratnou kauci ve výši dvou nebo jednoho měsíčního nájemného.

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?